Permanentní make-up

Mikropigmentace obočí, linek a rtů hodnotnými organickými (přírodními) pigmenty. Organické pigmenty, jsou vyrobeny na bázi uhlíků a minerálů. Přírodní složení a nové technologie výroby zaručují jejich barevnou stabilitu a bezpečnost. Velmi dobře se aplikují do pokožky, jsou syté, jasné, přirozené a nemění svůj odstín.

 

Co je to permanentní make-up?

Nepřesné použití slova permanentní může dávat klientce falešnou představu, že jejich make-up bude navždy. Slovo permanent lze nahradit přesnějším názvem mikropigmentace – dočasná pigmentace pokožky mikro zrnky pigmentu.

 

Co nabízím

Nabízím mikropigmentaci obočí, očních linek a rtů. Každá z jednotlivých partií obličeje má svá specifika. Ráda Vám ráda poradím, která konkrétní technika je pro Vás nejvhodnější.

OBOČÍ – stínovaní, vláskování, 3D efekty,
HORNÍ A DOLNÍ LINKY,
RTY – stínování, celé rty, kontura,
ODSTRAŇOVÁNÍ a opravy PM technikou amerického bělení

 

 

 

Proč přírodní barvy­?

Pro svoji práci používám hodnotné organické (přírodní) pigmenty. Kvalita a složení barvy ovlivňuje konečný efekt provedeného make-up i Vaše zdraví!

Anorganické pigmety
(železo, olovo, kobalt, nikl, selen)

Ve většině salonů se k PM požívají anorganické pigmenty. Anorganické pigmenty jsou vyrobeny na bázi oxidu železa a dalších těžkých kovů, které zaručují stálost barvy.

Bylo patrné, že látky obsažené v tetovacích barvách mohou vést ke zdravotním problémům. Proto jsou v zemích EU od roku 2003 (v ČR r. 2007) regulovány těžké kovy v barvách. Dnes se technologie výroby dostala do stavu bezpečnosti a však na úkor stálosti těchto anorganických barev.

„Velmi často se stává, že anorganické barvy cca po 6 měsících blednou nebo mění svoji barvu do fialova, červena, tmavé barvy modrají atd.“

 

Organické – přírodní pigmenty
(uhlíky a minerály)

Organické mikropigmenty, jsou vyrobeny na bázi uhlíků a minerálů. Přírodní složení a nové technologie výroby zaručují jejich barevnou stabilitu a bezpečnost. Velmi dobře se aplikují do pokožky, jsou syté, jasné, přirozené a nemění svůj odstín.

„Barevný odstín organických mikropigmentů, zraje jako víno, v čase je krásnější a krásnější…“

 

 

 

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Odstín barvy a jeho sytost je u každého velmi individuální. Záleží na mnoha faktorech – životospráva, rychlost metabolismu, hormonální změny nebo míra opalování pokožky. Barva vydrží 3-5 let.

 

Co je to korekce?

Druhé tetování, které slouží k doladění tvaru či odstínu. Korekce prodlužuje dobu trvání PM. Korekce je z velké části zahrnuta v první ceně. Platba za korekci je doplatek.