Přístrojová mezoterapie – microneedling

 

Co je to mikroneedling?

Mikroneedling- mikrojehličkování neboli mikromezoterapie je velmi účinná metoda omlazování pleti, pomocí níž dochází ke stimulaci vlastního kolagenu a navození omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě akné, jizev, strií, hyperpigmentace i rosacei. Přístroj s jehličkami vytváří na pleti mikrotraumata neboli kanálky, kterými jsou absorbovány aktivní léčebné látky do pleti rychle a efektivně. Účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním dodává pleti aktivní látky a obnovuje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu.

Jak často podstupovat mikroneedling?

Nastavení frekvence aplikací je velmi individuální. Doporučujeme konzultaci s odbornou kosmetičkou. Minimální odstup od jednotlivých aplikací je 3 týdny.

Je aplikace bolestivá?

Záleží jaký je Váš práh bolestivosti, většina klientek aplikaci zvládá bez problému, na vyžádání je možné použít anestetický krém, který není zahrnut v ceně aplikace.

Průběh ošetření

Základní ošetření trvá 60 min a obsahuje:

  • diagnostika pleti a volba vhodného mezomixu dle stavu pleti
  • očištění a peeling
  • samotná aplikace přístrojem
  • maska
  • závěrečný krém

Je aplikace bolestivá?

Záleží jaký je Váš práh bolestivosti, většina klientek aplikaci zvládá bez problému, na vyžádání je možné použít anestetický krém, který není zahrnut v ceně aplikace.

Druhy ošetření

Vyhlazené vrásky se stanou skutečností

Jedinečný a silný mix, který redukuje stávají vrásky a působí preventivně proti vzniku nových. Jedná se o přírodní a netoxickou náhradou Botoxu, který vyplní vrásky bez ztráty či omezení obličejové mimiky.Doporučené použití v oblasti čela, mezi obočím, kolem očí a při redukci vrásek v oblasti rtů.

 Zpevnění kontur obličeje

Díky silnému zpevňujícímu a antioxidačnímu účinku poskytuje viditelný liftingový efekt, vyhlazuje jemné vrásky a dodává pleti mladistvý vzhled. Stimuluje vlastní produkci kolagenu a elastinu a zpevňuje ochablou pokožku s dlouhodobým účinkem. Společně s hydratací pleti dokáže vyplnit ztracené objemy v jednotlivých částech obličeje. Vhodné použití na ochablou kůži v oblastí obličeje, krku a dekoltu nebo na problematické tvary v obličeji – výrazné záhyby mezi nosem a ústy.

Hoď vyschlou pleť, do formy zpět

Vynikající antioxidační a zvláčňující schopnosti tohoto mixu, bojují proti destrukci kolagenu způsobenému slunečními paprsky, oxidačním stresem a tabákem. Chrání pokožku před předčasným stárnutím pleti způsobeným vnějšími vlivy – tzv. Foto – stárnutí. Podporuje obnovu odumřelých buněk a pojivové tkáně, stimuluje hojivý proces u suché, vrásčité a kuřácké pleti.